Wie zijn we

Wie zijn we   

Naar boven

Medewerkers

Hier kun je zien wie er bij Rotterdam Festivals werken en bij wie je voor wat terecht kunt.


Bedrijfsbureau



Johan Moerman
Directeur
johan@rotterdamfestivals.nl

Aanspreekpunt voor onder andere:
- Beleid en strategie
- Externe betrekkingen
Mark Oskam
Hoofd bedrijfsvoering
mark@rotterdamfestivals.nl

Aanspreekpunt voor onder andere:
- Intern beleid en strategie
- ICT


Joyce Ruijs

Directieassistente
joyce@rotterdamfestivals.nl

Aanspreekpunt voor onder andere:
- Afspraken directie
- HRM
- Corporate communicatie


Monisha Poeran
Medewerker bedrijfsbureau / CAR
monisha@rotterdamfestivals.nl

Aanspreekpunt voor onder andere:
- Culturele Affichering Rotterdam (CAR)
- Afspraken directie
- werving & selectie en hr


Daniëlle van der Gaag

Medewerker bedrijfsbureau
danielle@rotterdamfestivals.nl

Aanspreekpunt voor onder andere:
- Financiële administratie
- ICT
- Transport goederenverzekering
- Facilitair management


Festivals en evenementen

Petra Kalkman
Management assistent festivals en projectleider CAR
petra@rotterdamfestivals.nl

Aanspreekpunt voor onder andere:
- Afspraken met projectleiders
- Festivalorganisatoren




Heleen Hulshof

Hoofd festivals
heleen@rotterdamfestivals.nl



Aanspreekpunt voor onder andere:
- Financiële en inhoudelijke ondersteuning festivals
- Afspraken via Petra Kalkman


Franc Faaij
Senior projectleider
franc@rotterdamfestivals.nl

Aanspreekpunt voor onder andere:
- Financiële en inhoudelijke ondersteuning festivals
- Afspraken via Petra Kalkman




Matthijs Rietdijk
Coördinator stedelijke evenementen
matthijs@rotterdamfestivals.nl

Aanspreekpunt voor onder andere:
- evenementenkalender
- evenementenlocaties
- vergunningstrajecten
- vragen over productie
- Afspraken via Stephanie de Ruiter
Hedwig Hupkes
Projectleider festivals
hedwig@rotterdamfestivals.nl

Aanspreekpunt voor onder andere:
- Financiële en inhoudelijke ondersteuning festivals
- Samenwerking in de binnenstad
- Afspraken via Petra Kalkman


Film Commission

Saskia Kagchel
Film Commissioner Rotterdam


saskia@rotterdamfestivals.nl

Aanspreekpunt voor onder andere:
- Filmopnames in Rotterdam
- Bedrijvengids films

Stephanie de Ruiter
Ondersteunend medewerker Rotterdam Film Commission / coördinator stedelijke evenementen
stephanie@rotterdamfestivals.nl

Aanspreekpunt voor onder andere:
- Afspraken Film Commissioner
- Afspraken projectleider coördinatie stedelijke evenementen
Tessa van der Spek
Ondersteunend medewerker Rotterdam Film Commission / coördinator stedelijke evenementen
tessa@rotterdamfestivals.nl


Aanspreekpunt voor onder andere:
- Afspraken Film Commissioner
- Afspraken projectleider coördinatie stedelijke evenementen

Cultuurparticipatie


Cynthia Dekker

Senior projectleider Uitagenda Rotterdam
cynthia@rotterdamfestivals.nl

Aanspreekpunt voor onder andere:
- Lidmaatschap Uitagenda Rotterdam
- Publieksonderzoek
- Kennisbijeenkomsten en -cafés

Tamara Bakker
Medewerker onderzoek en expertise
tamara@rotterdamfestivals.nl

Aanspreekpunt voor onder andere:
- Publieksonderzoek
- Kennisbijeenkomsten en -cafés
- Zakelijke nieuwsbrief en website

Maartje Goedhart
Medewerker onderzoek en expertise
maartje@rotterdamfestivals.nl




Aanspreekpunt voor onder andere:
- Publieksonderzoek festivals



Jeanette Kooter
Senior projectleider marketing en communicatieteam
jeanette@rotterdamfestivals.nl

Aanspreekpunt voor onder andere:
- Collectieve cultuurmarketing
- Advies marketing en communicatie
- Logo gebruik

Sandra Ringeling
Online marketing manager

sandra@rotterdamfestivals.nl

Aanspreekpunt voor onder andere:
- Online activiteiten Rotterdam Festivals en Uitagenda Rotterdam
- Redactie algemeen (online)
- Online marketing advies
Renee Schouwenburg
Redactiemanager
Hoofdredacteur Uitagenda
renee@rotterdamfestivals.nl

Aanspreekpunt voor onder andere:
- Uitagenda (redactioneel)
- Redactie algemeen (offline)





Maureen Al
Traffic medewerker

maureen@rotterdamfestivals.nl

Aanspreekpunt voor onder andere:
- Trafficwerkzaamheden
- Logogebruik
- Kidsuitagenda
- Festivalkalender
- Expatmagazine




Geniva Dawson
Redactionele medewerker culturele agenda
geniva@rotterdamfestivals.nl


Aanspreekpunt voor onder andere:
- agenda festivals







Ilona Pols
Marketing- en communicatiemanager
ilona@rotterdamfestivals.nl

Aanspreekpunt voor onder andere:
- Bladmanager Uitagenda Rotterdam
- Collectieve cultuurmarketing
- Kids Uitagenda






Niels Goedhart
Medewerker marketing en communicatie
niels@rotterdamfestivals.nl

Aanspreekpunt voor onder andere:
- Publicatie online festivalagenda
- Website Rotterdam Festivals
- Sociale media Rotterdam Festivals

Marlies van der Neut
Medewerker marketing en communicatie
marlies@rotterdamfestivals.nl

Aanspreekpunt voor onder andere:
- Website Uitagenda Rotterdam
- Sociale media Uitagenda Rotterdam
- Last Minutes Uitagenda Rotterdam
- Uitmail / Kids Uitmail / Museum Uitmail
Suzanne Baerends
Sales / accountmanager advertentieverkoop
suzanne@rotterdamfestivals.nl

Aanspreekpunt voor onder andere:
- Adverteren
- Samenwerkingen ondernemers


Johan Moerman
Directeur
directie@rotterdamfestivals.nl

Aanspreekpunt voor onder andere:
- Beleid en strategie
- Externe betrekkingen
Johan Moerman
Directeur
directie@rotterdamfestivals.nl

Aanspreekpunt voor onder andere:
- Beleid en strategie
- Externe betrekkingen
Johan Moerman
Directeur
directie@rotterdamfestivals.nl

Aanspreekpunt voor onder andere:
- Beleid en strategie
- Externe betrekkingen

Johan Moerman
Directeur
directie@rotterdamfestivals.nl

Aanspreekpunt voor onder andere:
- Beleid en strategie
- Externe betrekkingen

Stephanie de Ruiter
Ondersteunend medewerker Rotterdam Film Commission / coördinator stedelijke evenementen
stephanie@rotterdamfestivals.nl

Aanspreekpunt voor onder andere:
- Afspraken Film Commissioner
- Afspraken projectleider coördinatie stedelijke evenementen
Stephanie de Ruiter
Ondersteunend medewerker Rotterdam Film Commission / coördinator stedelijke evenementen
stephanie@rotterdamfestivals.nl

Aanspreekpunt voor onder andere:
- Afspraken Film Commissioner
- Afspraken projectleider coördinatie stedelijke evenementen
Naar boven

Organogram

Bekijk hier de structuur van onze organisatie.



Toelichting bij de organisatiestructuur

Het Marketing en Communicatie Team van Rotterdam Festivals werkt in opdracht van de interne opdrachtgevers Festivals en Cultuurparticipatie (Rotterdams Uitburo/Onderzoek, expertise en kennisdeling). Daarnaast werkt het Marketing en Communicatie Team voor externe opdrachtgevers.
Naar boven

Raad van Toezicht

Lees hier meer over de Raad van Toezicht, wat deze precies doet en wie hierin plaats hebben.

De stichting Rotterdam Festivals hanteert het Raad van Toezicht model en onderschrijft de principes en best practice bepalingen zoals deze in de Governance Code Cultuur worden beschreven en past deze ook toe. De statuten, het directie reglement en raad van toezicht reglement van de stichting zijn gebaseerd op de voorbeeldstatuten en –reglementen van deze code.

De volgende leden hebben zitting in de raad van toezicht van de stichting Rotterdam Festivals:

Salima Belhaj (voorzitter)
Tweede Kamerlid namens D66

Richard van der Eijk
Director Communications & External Affairs bij Havenbedrijf Rotterdam

Claus Verbrugge

directeur Instellingen Regio Zuidwest Nederland bij ING Bank

Merel Van Delft-Van Thiel
Vennootschapssecretaris / Advocaat Eneco Groep

Evert Kolpa
Eigenaar van Van Bergen Kolpa Architecten, Rotterdam

Naar boven

Raad van Advies

Wie nemen er plaats in de Raad van Advies en hoe vertegenwoordigen zij de sector?

Rotterdam Festivals kent naast de Raad van Toezicht sinds 2008 ook een Raad van Advies collectieve cultuurmarketing. Deze raad is ingesteld op initiatief van het Directeurenoverleg en bestaat uit directeuren en marketeers van leden uit het Directeurenoverleg. Sinds 2009 bestaat de raad in haar huidige vorm.

De raad adviseert en houdt Rotterdam Festivals/ Uitagenda Rotterdam scherp in haar uitvoeringsstrategie van collectieve cultuurmarketing. Naast deze adviesfunctie bespreekt de Raad ook de ontwikkelingen in de culturele sector die voor het collectief van belang zijn. De inzet van alle partijen is te zorgen dat we bij elkaar blijven en gezamenlijk het maximale resultaat halen uit collectieve cultuurmarketing.

Het nut en de noodzaak van dit orgaan is sinds 2013 nog relevanter omdat de culturele instellingen sinds 2013 financieel deels bijdragen aan deze collectieve cultuurmarketing (via een lidmaatschap aan Uitagenda Rotterdam, Uitagenda Rotterdam is het uitvoeringsorgaan voor de collectieve cultuurmarketing).

De Raad van Advies bestaat uit de volgende leden die namens het Directeurenoverleg (DO) de sector vertegenwoordigen:

• Ruud Visschedijk – Nederlands Fotomuseum (tijdelijk voorzitter)
• Sandra van Dongen – Museum Boijmans van Beuningen
• Anouk Glaudemans – SKVR
• Mariëtte Maaskant - Kunsthal
• Astrid de Haas – Rotterdamse Schouwburg (tijdelijk)
• Matthijs Bouwman – de Doelen
• Liesbeth Diepenhorst – Maritiem Museum
• Ruben Israel – Luxor Theater
• Erik Pals – Ro Theater
KALENDER 2017 Kalender 2017
Rotterdam Festivals stelt ieder jaar op basis van de aangedragen plannen een evenementenkalender samen die zoveel mogelijk Rotterdammers bereikt en bezoekers naar de stad trekt. Hierbij presenteren we de evenementenkalender voor 2017, vanaf nu te vinden op onze website.
lees meer