Wie zijn we

Wie zijn we   

Naar boven

Medewerkers

Hier kun je zien wie er bij Rotterdam Festivals werken en bij wie je voor wat terecht kunt.


Bedrijfsbureau



Johan Moerman
Directeur
johan@rotterdamfestivals.nl

Mark Oskam
Hoofd bedrijfsvoering
mark@rotterdamfestivals.nl



Joyce Ruijs

Directieassistente
joyce@rotterdamfestivals.nl





Stephanie de Ruiter
(project)medewerker bedrijfsvoering
stephanie@rotterdamfestivals.nl
Irene Bakker
receptioniste
irene@rotterdamfestivals.nl


Festivals en evenementen

Petra Kalkman
Management assistent festivals en projectleider CAR
petra@rotterdamfestivals.nl




Heleen Hulshof

Hoofd festivals
heleen@rotterdamfestivals.nl


Franc Faaij
Senior projectleider
franc@rotterdamfestivals.nl




Matthijs Rietdijk
Coördinator stedelijke evenementen
matthijs@rotterdamfestivals.nl

Hedwig Hupkes
Projectleider festivals
hedwig@rotterdamfestivals.nl



Film Commission



Saskia Kagchel
Film Commissioner Rotterdam
saskia@rotterdamfestivals.nl

Tessa van der Spek
Ondersteunend medewerker Rotterdam Film Commission / coördinator stedelijke evenementen
tessa@rotterdamfestivals.nl


Cultuurparticipatie


Cynthia Dekker

Senior projectleider Uitagenda Rotterdam
cynthia@rotterdamfestivals.nl


Tamara Bakker
Medewerker onderzoek en expertise
tamara@rotterdamfestivals.nl

Maartje Goedhart
Medewerker onderzoek en expertise
maartje@rotterdamfestivals.nl




Jeanette Kooter
Senior projectleider marketing en communicatieteam
jeanette@rotterdamfestivals.nl

Boris de Jel
Online Marketeer
boris@rotterdamfestivals.nl

Renee Schouwenburg
Contentmanager
Hoofdredacteur Uitagenda
renee@rotterdamfestivals.nl





Maureen Al
Traffic medewerker

maureen@rotterdamfestivals.nl



Geniva Dawson
Redactionele medewerker culturele agenda
geniva@rotterdamfestivals.nl







Ilona Pols
Marketingmanager
ilona@rotterdamfestivals.nl







Niels Goedhart
Medewerker marketing en communicatie
niels@rotterdamfestivals.nl



Marlies van der Neut
Medewerker marketing en communicatie
marlies@rotterdamfestivals.nl


Suzanne Baerends
Sales / accountmanager advertentieverkoop
suzanne@rotterdamfestivals.nl



Johan Moerman
Directeur
directie@rotterdamfestivals.nl

Aanspreekpunt voor onder andere:
- Beleid en strategie
- Externe betrekkingen
Johan Moerman
Directeur
directie@rotterdamfestivals.nl

Aanspreekpunt voor onder andere:
- Beleid en strategie
- Externe betrekkingen
Johan Moerman
Directeur
directie@rotterdamfestivals.nl

Aanspreekpunt voor onder andere:
- Beleid en strategie
- Externe betrekkingen

Johan Moerman
Directeur
directie@rotterdamfestivals.nl

Aanspreekpunt voor onder andere:
- Beleid en strategie
- Externe betrekkingen

Stephanie de Ruiter
Ondersteunend medewerker Rotterdam Film Commission / coördinator stedelijke evenementen
stephanie@rotterdamfestivals.nl

Aanspreekpunt voor onder andere:
- Afspraken Film Commissioner
- Afspraken projectleider coördinatie stedelijke evenementen
Stephanie de Ruiter
Ondersteunend medewerker Rotterdam Film Commission / coördinator stedelijke evenementen
stephanie@rotterdamfestivals.nl

Aanspreekpunt voor onder andere:
- Afspraken Film Commissioner
- Afspraken projectleider coördinatie stedelijke evenementen
Naar boven

Organogram

Bekijk hier de structuur van onze organisatie.



Toelichting bij de organisatiestructuur

Het Marketing en Communicatie Team van Rotterdam Festivals werkt in opdracht van de interne opdrachtgevers Festivals en Cultuurparticipatie (Rotterdams Uitburo/Onderzoek, expertise en kennisdeling). Daarnaast werkt het Marketing en Communicatie Team voor externe opdrachtgevers.
Naar boven

Raad van Toezicht

Lees hier meer over de Raad van Toezicht, wat deze precies doet en wie hierin plaats hebben.

De stichting Rotterdam Festivals hanteert het Raad van Toezicht model en onderschrijft de principes en best practice bepalingen zoals deze in de Governance Code Cultuur worden beschreven en past deze ook toe. De statuten, het directie reglement en raad van toezicht reglement van de stichting zijn gebaseerd op de voorbeeldstatuten en –reglementen van deze code.

De volgende leden hebben zitting in de raad van toezicht van de stichting Rotterdam Festivals:

Salima Belhaj (voorzitter)
Tweede Kamerlid namens D66

Richard van der Eijk
Director Communications & External Affairs bij Havenbedrijf Rotterdam

Claus Verbrugge

directeur Instellingen Regio Zuidwest Nederland bij ING Bank

Merel Van Delft-Van Thiel
Vennootschapssecretaris / Advocaat Eneco Groep

Evert Kolpa
Eigenaar van Van Bergen Kolpa Architecten, Rotterdam

Naar boven

Raad van Advies

Wie nemen er plaats in de Raad van Advies en hoe vertegenwoordigen zij de sector?

Rotterdam Festivals kent naast de Raad van Toezicht sinds 2008 ook een Raad van Advies collectieve cultuurmarketing. Deze raad is ingesteld op initiatief van het Directeurenoverleg en bestaat uit directeuren en marketeers van leden uit het Directeurenoverleg. Sinds 2009 bestaat de raad in haar huidige vorm.

De raad adviseert en houdt Rotterdam Festivals/ Uitagenda Rotterdam scherp in haar uitvoeringsstrategie van collectieve cultuurmarketing. Naast deze adviesfunctie bespreekt de Raad ook de ontwikkelingen in de culturele sector die voor het collectief van belang zijn. De inzet van alle partijen is te zorgen dat we bij elkaar blijven en gezamenlijk het maximale resultaat halen uit collectieve cultuurmarketing.

Het nut en de noodzaak van dit orgaan is sinds 2013 nog relevanter omdat de culturele instellingen sinds 2013 financieel deels bijdragen aan deze collectieve cultuurmarketing (via een lidmaatschap aan Uitagenda Rotterdam, Uitagenda Rotterdam is het uitvoeringsorgaan voor de collectieve cultuurmarketing).

De Raad van Advies bestaat uit de volgende leden die namens het Directeurenoverleg (DO) de sector vertegenwoordigen:

• Ruud Visschedijk – Nederlands Fotomuseum (tijdelijk voorzitter)
• Sandra van Dongen – Museum Boijmans van Beuningen
• Anouk Glaudemans – SKVR
• Mariëtte Maaskant - Kunsthal
• Astrid de Haas – Rotterdamse Schouwburg (tijdelijk)
• Matthijs Bouwman – de Doelen
• Liesbeth Diepenhorst – Maritiem Museum
• Ruben Israel – Luxor Theater
• Erik Pals – Ro Theater
ONZE MEDEWERKERS Onze medewerkers
Wie werken er bij Rotterdam Festivals? Bij wie moet je precies zijn voor wat? Bekijk het op onze voorstelpagina.
lees meer